Surowce na duże i małe potrzeby

Jesteśmy hurtownią obsługującą każdego klienta. Realizujemy zamówienia hurtowe oraz detaliczne.

Surowce są oferowane również w formie konfekcjonowanej tak aby realizować potrzeby mniejszych klientów. Dodatkowo jesteśmy otwarci na sprowadzanie surowców pod szczególne i indywidualne zapotrzebowanie.Bogata oferta surowców chemicznych

Przygotowaliśmy bogatą ofertę surowców chemicznych sprowadzanych od znanych i sprawdzonych dostawców. Posiadamy kwasy, wodorotlenki, alkohole, glikole, rozpuszczalniki, sole, surowce nawozowe, surowce do uzdatniania wody, surowce kosmetyczne, ekologiczne i wiele, wiele innych.

Ciągle się rozwijamy poszerzając naszą ofertę produktową. Dokładamy starań, aby nasze produkty były konkurencyjne cenowo jednocześnie zachowując najwyższą jakość. Wszystkie nasze surowce posiadają karty charakterystyki produktu oraz świadectwa jakości. Dbamy, aby nasze surowce były w bezpieczny i właściwy sposób pakowane i magazynowane zapewniając bezpieczeństwo klienta i ochronę środowiska. Kupując surowce chemiczne zawsze należy stosować się do zaleceń zawartych w karcie charakterystyki.

 


Niestandardowe rozwiązania

Nasi klienci mogą dokonać zakupu towaru luzem w siedzibie firmy we własne opakowanie. Wówczas cena jest atrakcyjniejsza oraz dodatkowo dbamy o środowisko używając opakowań wielokrotnie.

Dodatkowym atutem współpracy z nami jest możliwość dokonania zakupu w niestandardowych godzinach pracy hurtowni po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.Jak rozpocząć współpracę z naszą hurtownią?

Center to hurtownia oferująca zakup surowców chemicznych firmom, instytucjom oraz indywidualnym klientom na terenie Polski.

Wystarczy zapoznać się z naszą gamą produktów i skontaktować telefonicznie lub mailowo w celu omówienia szczegółów transakcji. Jeśli nie widzą Państwo potrzebnego surowca prosimy o kontakt, możemy go sprowadzić pod indywidualne zapotrzebowanie.


Gotowy do współpracy?

Jesteśmy do twojej dyspozycji,
doradzimy i przygotujemy odpowiednią ofertę dla Twoich potrzeb.

kontakt